יום ו׳, 06 בנוב׳ | Netiv HaLamed-Heh

Tai Chi - Pair work with Nitzan Michaeli

soft and deep internal work that suit everyone.
Registration is Closed
Tai Chi - Pair  work with Nitzan Michaeli

זמן ומיקום

06 בנוב׳ 2020, 10:00 – 08 בנוב׳ 2020, 14:00
Netiv HaLamed-Heh, Netiv HaLamed-Heh, Israel

פרטי האירוע

  

בין הנושאים שנתרגל:

1. צ'י קונג של דר  Ya Ya Ma המביא מודעות לכל מפרק ומפרק מהפנים אל החוץ. התארכות עדינה של רקמות החיבור ושל עמוד השדרה בתפקודיו השונים – תוך הפניית תשומת לב באהבה, סליחה, החלמה, התפתחות, הרמוניה ויצירה, בתנועה זורמת ומתיחות לעיתים מפתיעות....

      השנה עבודה יותר מדויקת של אזור הכתפיים בכדי להפחית מהן מאמץ ולהניח לשכמות ליצור חיבור אל הגו ממנו מגיעה התנועה.נמשיך בעבודה על השחרור המפרקים והתעוררות השרירים הקטנים של פלג גוף עליון ולאורך עמוד השדרה תוך הרפיית הזרועות וחיזוק הגו בתנועה , בריקוד עדין בצורת 8.

2. צי קונג שלש הנדנדות חיבור בין שמיים לארץ. מודעות לגוף: גמישות ויציבות אנכית. עבודה של הרפיית שרירים, גמישות הגידים ומתיחת רקמות החיבור. מודעות פיסית ואנרגטית לשלושת המרכזים.

3. צי קונג פתיחת שבע דלתות האנרגיה. פתיחת שערי הגו: תרגילים עדינים ומתיחות להכרת הגו תוך תשומת לב לכל אזור וחוליה בו.תרגול זה מכוון למציאת יציבה נכונה, עוזר בהרפיית החזה, מזין את הכליות ומעודד את זרימת הצ'י.עבודת גזע, על הפלג גוף עליון. מודעות פיסית ואנרגטית למרכזים השונים. מעבר ממוצק לנוזל ומנוזל לאדים תוך המסה ואידוי. 

4. פתיח לנשימה הפוכה בשכיבה, ב8 ידיים.

5. סדרת 20 התנועות או Heng Haa עם כל הווריאציות של פתיחה וסגירה, יין-יאנג, ושמונת הכיוונים. עם התכוונות למפרקים, לעצמות, לשרירים, לעור ולוויברציות שנרעדות ונרגעות בגוף.מהגוף הפיסי לגוף האנרגטי, מבחוץ אל הפנים, האנרגיה שנדחסת מהעור עד אל העצם נגיעה ראשונית בעבודה פנימית על עמוד השדרה – של המשאבה הסליליתוהקשר קאן\לי, הקשר האנרגטי בין אלמנט האש והמים, בין כליות ללב.

6. צי קונג נמר דרקון. עבודה המחזקת את מרכזים השונים ואת החיבור לאדמה-השתרשות וקשר של מרכז תחתון עם כפות רגליים דרך שחרור האגן עבודה שמעסה את כל האיברים הפנימיים ומאזנת את תפקודם.

Registration is Closed

שיתוף